Duyurular

2018-2019 Güz Dönemi Eğitim Takvimi

Bu dönem yapacağımız eğitimlerin programını, sizlerin doldurduğu anket aracılığı ile belirledik, ankete sağladığınız yoğun katılım için teşekkür ederiz. Programlama, Python ProgramlamaMATLABTemel Elektronik , Temel Robotik, Solidworks 3D Katı Modelleme, Arduino Programlama ve ARM Programlama konularını içeren bir program bulunmakta. Çok önemli aksaklıklar olmadığı sürece, eğitimlerimizi dönem boyunca devam ettireceğiz.

Belirtmekte fayda var, kulübümüze üye olduğunuz süreçte bu eğitimlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Eğitim konuları arasından da istediklerinize katılabilir veya katılmayabilirsiniz. Ancak konular içerisinde, devamlılık gerçekten büyük bir önem taşıyor. Eğer atlamadan bir konunun tüm eğitimlerine katılabilirseniz sizin için daha verimli ve faydalı olacaktır.

Unutmadan! Eğitimlere bilgisayar getirmeniz sizin için faydalı olacaktır. Eğitimlere gelmeden önce gerekli programları yüklemelisiniz.

Eğitimlerde kullanılacak programları derse girmeden önce kulübümüzden temin edebilirsiniz.

Eğitimler ile ilgili sorularınız için Yönetim Kurulu Sekreteri Abdullah Çavuş'a abdullah.cavus@yturok.com e-posta adresinden veya 0531 316 09 16 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eğitim programımız aşağıdaki gibidir. Program 4 haftada bir yenilenecektir.