Duyurular

SEKTÖRDEN EĞİTİMLER

Sizleri yeni bir eğitim serimize davet ediyoruz. 3 Mayıs-9 Mayıs arasında birbirinden farklı konular ve konularında uzman eğitmenlerimizle buluşuyoruz. Eğer sen de insansız hava araçlarına (İHA) ilgi duyuyorsan ilk eğitimimiz tam sana göre! ✨

r1 Yeni eğitim serimizin ilk bölümünde İHA PRENSİPLERİ’ni öğreneceğiz. Eğitimimiz, Kokpit kolejinden Umut Yaşar Özgen eğitimiyle, 3-4 Mayıs tarihinde ve Zoom platformu üzerinden gerçekleşecektir. Eğitimimize katılmak için profildeki formu doldurmayı unutmayın!
📌 ZOOM
📅 3-4 Mayıs Pazartesi-Salı
⏰ 16.00
Katılım kontenjanla sınırlıdır.
Katılım Formu

3.günümüzde çok değerli Alp Timuçin Koçak eğitimiyle AUTOCAD programına girşi yapacağız.
Eğitimimize katılmak için profildeki formu doldurmayı unutmayın!
📌 ZOOM
📅 5 Mayıs Çarşamba
⏰ 20.30
Katılım kontenjanla sınırlıdır.
Katılım Formu r2
4. günümüzde E’COCKPİT PLATFOMU VE OTOMASYON UYGULAMALARI konulu eğitimimizi Wago Türkiye ekibinden Buğra Kurugöllü ile inceleyeceğiz. Eğitimimize katılmak için profildeki formu doldurmayı unutmayın!
📌 ZOOM
📅 6-7 Mayıs Perşembe-Cuma
⏰ 16.00
Katılım kontenjanla sınırlıdır.
Katılım Formu

Eğitim serimizin 6. gününde BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜNDE GÜÇ ELEKTRONİĞİ, MOTOR KONTROL VE YAZILIM UYGULAMALARI eğitimini Arçelik A.Ş’den Reha Özgür Şimşek, Uğur Madralı, Tolga Odabaşı ile ele alacağız. Eğitimimize katılmak için profildeki formu doldurmayı unutmayın!
📌 ZOOM
📅 8 Mayıs Cumartesi
⏰ 14.00
Katılım kontenjanla sınırlıdır.
Katılım Formu Filtre1
Eğitim serimizin son gününde ise ENDÜSTRİYEL OTOMASYONA GİRİŞ eğitimi ile Omron Türkiye'den Cansu Şengöz Şimşek ile otomasyon sektörüne giriş yapacağız. Eğitimimize katılmak için profildeki formu doldurmayı unutmayın!
📌 ZOOM
📅 9 Mayıs Cumartesi
⏰ 14.00
Katılım kontenjanla sınırlıdır.
Katılım Formu

Eğitimlerimize katılmak için internet sitemizde bulunan kayıt formunu doldurmayı unutmayın! Katılım tamamen ücretsiz ve sertifikalıdır.